Pamukkale Turizm
Ana Sayfa Eğitim 20 Aralık 2022 23244 Görüntüleme

Ceyda Düvenci ve Zümre Atalay CKM'de kaygı ile hayata nasıl devam edileceğini anlatacak

İklim değişikliğinin psikolojik etkileri ile başa çıkmak üzere Alarko Carrier’ın Taş Kağıt Makas (TKM) Atölyesi ile başlattığı “Doğaya İyi Bak, Geleceğe Gülümse” projesi, yılın son etkinliğini 28 Aralık’ta gerçekleştirecek. TKM Atölyesi Kurucu Ortağı Ceyda Düvenci ve Prof. Dr. Zümra Atalay’ın katılımıyla Caddebostan Kültür Merkezi’nde (CKM) düzenlenecek etkinlik herkesin katılımına açık olacak.

İklimlendirme sektörünün öncü şirketi Alarko Carrier, Taş Kâğıt Makas Atölyesi iş birliği ile küresel iklim krizinin olumsuz etkileriyle mücadele etmek ve en çok çocukların yaşadığı “Eko-Anksiyete”nin azaltılmasına destek olmak amacıyla başlattığı sosyal sorumluluk projesi, “Doğaya İyi Bak, Geleceğe Gülümse” kapsamında TKM Atölyesi Kurucu Ortağı Ceyda Düvenci ve Prof. Dr. Zümra Atalay CKM’de bir araya geliyor.

Proje kapsamında MEF Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü öğretim üyesi ve Mindfulness Eğitmeni olan Prof. Dr. Zümra Atalay, eko-anksiyetenin yarattığı kaygı ve zorlanma duyguları ile nasıl başa çıkılacağını ve sağlıklı bir şekilde hayata nasıl devam edilebileceği hakkında bilgiler paylaşacak. 28 Aralık Çarşamba günü, saat 13.00 – 14.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinlik herkesin katılımına açık ve ücretsiz olacak. 

PROGRAM

Tarih: 28 Aralık 2022, Çarşamba

Saat: 13.00 – 14.00

Yer: Caddebostan Kültür Merkezi

Adres: Caddebostan, Bağdat Cad. Haldun Taner Sok. No:11, 34728 Kadıköy/İstanbul

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Pamukkale Turizm
Tema Tasarım | Osgaka.com