Pamukkale Turizm
Ana Sayfa Eğitim 19 Aralık 2022 23261 Görüntüleme

Alp Navruz'un DeFactoFİT ile Günlük Spor Rutini

Ünlü oyuncu Alp Navruz DeFacto FİT’in birbirinden dinamik ve şık spor giyim tasarımları ile kamera karşısına geçti. 

Sporu hayatının vazgeçilmez bir parçası olarak gören ünlü oyuncu Alp Navruz, DeFacto’nun spor severler için tasarladığı DeFacto FİT koleksiyonu için spor salonunda kameralar karşısına geçti. Genç oyuncunun günlük spor rutinini yansıtan görüntülerinde, Alp Navruz, DeFacto FİT tasarımları içerisinde ağırlık çalışırken, boks antrenmanı yaparken ve halat çekerken en doğal anlarından kesitler paylaşıyor. 

Spor yaparken şıklığı tercih eden erkekler

DeFacto FİT erkek koleksiyonlarında, Alp Navruz’un spor yaparken tercih ettiği dokulu kumaş özelliği sayesinde nefes alabilen tişört ve şortlar, diz yapmayan performans odaklı eşofmanlar öne çıkan parçalar arasında yer alıyor. Koleksiyonda yer alan soft renklerde ve rahat kesimli alt-üst eşofman takımlar, canlı renklerdeki sweatshirtler ve warmtech montlar soğuk havalarda maksimum koruma sağlıyor. 

Geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen sürdürülebilir tasarımlar

DeFacto FİT’in en önemli tasarımları arasında su şişesi gibi pet plastik ürünlerin geri dönüştürülmesiyle elde edilen sürdürülebilir ürünler yer alıyor. DeFacto, geri dönüştürülmüş malzemelerden ürettiği sürdürülebilir modelleri ile su, enerji ve doğal kaynak tüketimini minimuma indirmiş oluyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Pamukkale Turizm
Tema Tasarım | Osgaka.com