Pamukkale Turizm
Ana Sayfa Yaşam 31 Aralık 2021 299 Görüntüleme

Başkan Kayda Hemşehrilerinin Yeni Yılını Kutladı

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, geleneksel hale getirdiği yılbaşı ziyaretlerini bu yıl da sürdürerek ilçedeki hastaneler, nöbetçi eczaneler, esnaflar, İlçe Jandarma Komutanlığı, Bölge Trafik ve polis karakolu ile Salihli 3. Bölge İtfaiye Amirliğini ziyaret etti. Başkan Zeki Kayda, 2021 yılının son gününde mesai başında görev yapan çalışanların ve hemşehrilerinin yeni yılını karanfil dağıtarak kutladı.

Yılbaşı ziyaret programına hastaneler ile başlayan Başkan Kayda, yeni yıl ziyaretleri kapsamında Özel Can Hastanesi, Özel Salihli Hastanesi, Devlet Hastanesi ve Özel Medigüneş Hastanesini ziyaret ederek 2021 yılının son iş gününde mesai başında görev yapan çalışanlar ile hastaların ve hasta yakınlarının yeni yılını karanfillerle kutladı. Tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileğinde bulunan Başkan Kayda, tüm hastalara Allah’tan acil şifalar diledi.

Belediye Başkan Yardımcısı Metin Durmaz, Belediye Meclis Üyesi Yunus Candan ve belediye daire müdürlerinin de eşlik ettiği yeni yıl ziyaretleri sonunda açıklama yapan Başkan Kayda, “2022 yılının tüm hemşehrilerime sağlık, mutluluk, bereket ve bol kazanç getirmesini temenni ediyor, ülkemizin huzuru ve milletimizin birliği adına her türlü bölücü faaliyetlerin son bulmasını diliyorum. Bütün hemşehrilerimin yeni yılı kutlu olsun. Mutlu yıllar Salihli’m” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Pamukkale Turizm
Tema Tasarım | Osgaka.com