Ana Sayfa Yaşam 19 Temmuz 2021 58 Görüntüleme

Ahmet Davutoğlu’nun Konya Programı Belli Oldu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğu Kurban Bayramı’nın üçüncü günü Konya’da olacak

Kurban Bayramının üçüncü günü memleketi Konya’ya gelecek olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu konutunda hemşehrileri ile biraraya gelerek bayramlaşacak ve hasret giderecek.

Konu ile ilgili açıklama yapan İl Başkanı Hasan Ekici: “Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu Bayramın üçüncü günü Konya’da olacak. Meram Kürden mahallesi Merve sokak No:10 da bulunan konutunda Saat 18:00’de Hocamıza gönül veren tüm hemşehrilerimiz, Partililerimiz ve Teşkilat mensuplarımız ile biraraya gelerek bayramlaşacak ve hasret giderecek, Bayramlaşma programımıza tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.” Dedi.

 

Taşkentli Hemşehrileri ile Buluşacak

Bayramın Dördüncü günü sabah saat 10:00’ da Karaman’ın Sarıveliler ilçesindeki Yörük pazarında Alanya, Anamur, Gazipaşa Yörükleri, Karaman ve Alanya’dan gelen Basın Mensupları ile kahvaltıda biraraya gelecek olan Davutoğlu, gün boyunca Taşkent’te mahalleleri gezerek hemşehrileri ile buluşacak. Saat 20:30 da ise 12. Si Düzenlenen Sarıveliler Karacaoğlan Kiraz, Bal ve Sıla Şenliğine katılacak olan Ahmet Davutoğlu’nun Konya programı sona erecek. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com