Pamukkale Turizm
Ana Sayfa Magazin 20 Aralık 2020 403 Görüntüleme

İngilizce albüm sonrası ’Dur’ sürprizi!

Polonyalı sanatçı ‘’Monika Bulanda’’ beste ve söz yazarlığının yanı sıra yapımcılığını da kendisinin üstlendiği “Dur” isimli Türkçe şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

Daha önce ingilizce solo albümü çıkan ‘’Monika Bulanda’’ bu kez sürpriz yaparak Türkçe bir şarkı ile sektöre yeniden merhaba dedi. Yıllardır popüler müzik alanında deneyimli olmasına rağmen yeni şarkısını daha akustik bir tarzda sunan ‘’Monika Bulanda’’, ‘’Dur’’ şarkısının düzenlemesini Murat Çekem ile birlikte tamamladı.

‘’Monika Bulanda’’, yeni şarkısının klibi için Volkan Yılmaz ile birlikte pandemi dönemi şartlarında tüm dünyadaki sanatçıların yaptığı gibi ‘haydi arkadaşlar evde klip çekelim’ tarzında bir video eşliğinde alternatif bir klip hazırladı. Geçtiğimiz zamanlarda Türkiye’ye bir müzik projesi için gelen ‘’Monika Bulanda’’; Kenan Doğulu, Ajda Pekkan, Mustafa Sandal, Mabel Matiz, Bahadır Tatliöz, Dodan, gibi birçok ünlü sanatçıyla da sahne aldı. Amerika, Avustralya, Avrupa, Çin, Hindistan, Malezya  gibi bir çok yerde konser veren sanatçı, bu çalışmaları sonucu uluslararası müzisyen kategorisine girdi.

Yorumlar

Pamukkale Turizm
Tema Tasarım | Osgaka.com