Tüy Kadar Hafif Baza; Yataş Easy Motion

25-08-2017 23:25 2049
Yatak odalarında geniş bir depolama alanı sunmasıyla ön plana çıkan bazalar, Yataş imzasıyla, artık tek elle bile kolayca açılıp kapabiliyor. Türkiye’nin yatakta kalite, konfor ve yeni teknoloji denince ilk akla gelen markası Yataş’ın yeni ürünü Easy Motion Baza, güç sarf etmeden kolaylıkla kaldırılabilir kapağıyla depolama alanına kolayca erişim sağlıyor.
Tüy Kadar Hafif Baza; Yataş Easy Motion

Kalite ve konforu teknolojiyle birleştiren Yataş Bedding, geniş depolama alanı sunan bazaların pratik ve işlevsel kullanımı için yepyeni bir ürünü tüketicilerle buluşturuyor. Yataş’ın yeni ürünü Easy Motion bazanın kapağı, neredeyse hiç güç sarf etmeden  kolayca kaldırılabiliyor ve bu sayede depolama alanına kolayca erişilebiliyor.

Sadece tek elle, bazanın depolama alanına kolayca erişim

Easy Motion Baza, güçlü amortisör sistemi sayesinde kapağın kulpundan tutulup yavaşça yukarı çekildiğinde kolayca açılıyor.  Bir miktar açılmadan sonra ise sadece tek elle yukarı kadar rahatça kaldırılabiliyor. Bu işlem için bazanın üzerinde mutlaka yatak olması gerekiyor.

Easy Motion Baza’nın fark yaratan bir diğer özelliği ise “Anti-Şok” sistemi. Bu sistem, baza kapağı en üst noktadayken yukarıdan hızlı bir şekilde basınç uygulansa bile kapağın kapanmasını engelliyor. Baza kapağını kapatmak için bir miktar kuvvet uygulanarak kapak son noktaya kadar indiriliyor ve “tık” sesi duyulduğunda baza kapağı kolayca yerine oturuyor. Böylece bazanın kapağının aniden kapanma olasılığı da ortadan kalkıyor.

Yataş, hem güvenlikten hem de işlevsellikten ödün vermeyen yeni ürünü Easy Motion baza ile odalarında yer açmak isteyenleri Enza Home ve Yataş Bedding mağazalarına davet ediyor.


HABER YORUMLARI

HABERE YORUM YAZIN

* işaretli alanlanların doldurulması zorunludur.

BENZER AlIŞVERİŞ HABERLERİ

ANKETE KATILIN

Web Sitemize Nasıl Ulaştınız?

Mr and Mrs - Moda ve Magazin Gündemi

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Mr and Mrs - Moda ve Magazin Gündemi | Tüm Hakları Saklıdır.