Doğtaş’ın ödüllü serisi Nora ile evlerde İskandinav esintisi

18-08-2016 21:42 2427
Doğtaş, 2016 Koleksiyonu’ndaki yeni serisi Nora ile kuzeyin aydınlık ve ferah mekanlarını evlerinize getiriyor. İSMOB 2016’da 2 ödül birden alan seri; Yatak Odası, Yemek Odası ve Salon Takımı’ndan oluşuyor. Nora, yalınlığı yaşam felsefesi haline getirenlere özel yaşam alanı sunuyor.
Doğtaş’ın ödüllü serisi Nora ile evlerde İskandinav esintisi

Doğtaş, yeni serisi Nora ile Kuzey Avrupa’nın yalın tasarım anlayışını, doğal malzemelerin hayranlık uyandıran estetiği ile buluşturuyor. Doğallık ve zanaatkar dokunuşların ön planda olduğu seride, her devrin klasiği “hazeran” başrolü oynuyor. Nora’nın detaylarındaki titizlik ve sadelik evde geçirilen zamana değer katıyor.

İskandinav tarzının doğallığını yansıtan Nora, her modülünde modern ve yalın tasarıma vurgu yapıyor. Yemek odası kategorisinde 1.’lik ödülü bulunan Nora’nın ince ahşap işçiliği ürünün ana karakterini oluşturuyor. Yemek odasının konsolunda yer alan hazeran sürgü kapağı ve raf sistemi kolay erişimi ile öne çıkarken, konsola eşlik eden yemek masasında kenarlara doğru inceliyor. Gerçek deri kulp detaylar ise alışılagelmişin dışında bir tasarım sunuyor.

Modüllerin her iki yanında yer alan hazeranın dikkat çektiği Nora Oturma Grubu, zanaatkar dokunuşlara vurgu yapıyor. Dergi için yapılmış deri bölüm detayı ile dikkat çeken oturma grubunda işlevsellik önemli bir rol oynuyor.

Nora yatak odasında yalın estetiği ön planda tutan hazeranlı yatak başlığı ve makyaj masası modern şıklığa gönderme yapıyor. Ödüllü tasarımları ulaşılabilir fiyat avantajıyla sunan Doğtaş’ın yeni serisi mağazalarında sizleri bekliyor. 


HABER YORUMLARI

HABERE YORUM YAZIN

* işaretli alanlanların doldurulması zorunludur.

BENZER AlIŞVERİŞ HABERLERİ

ANKETE KATILIN

Web Sitemize Nasıl Ulaştınız?

Mr and Mrs - Moda ve Magazin Gündemi

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.

© 2016 Mr and Mrs - Moda ve Magazin Gündemi | Tüm Hakları Saklıdır.